Kapłani posługujący w Parafii.

PROBOSZCZOWIE:

  1. Ks. kan. Henryk Nadolny: od 1.07.1983 do 26.06.2007
  2. Ks. kan. Adam Zalesiak: od 27.06.2007-

WIKARIUSZE:

  1. Ks. Adam Zalesiak – 1.07.1983 – 30.06.1986
  2. Ks. Jan Łykowski – 1.07.1985 – 30.06.1986
  3. Ks. Paweł Krzewiński – 1.07.1986 – 31.08.1987
  4. Ks. Witold Śliwiński – 1.07.1986 – 30.06.1988
  5. Ks. Ryszard Pater – 1.09.1987 – 30.06.1988
  6. Ks. Krzysztof Guziałek – 1.07.1988 – 27.08.1991
  7. Ks. Hieronim Krawczyński – 1.07.1988 – 24.08.1990
  8. Ks. Kazimierz Czysz – 24.08.1990 – 27.08.1991
  9. Ks. Adam Przyborski – 27.08.1991 – 31.08.1992
  10. Ks. Jarosław Matysik – 27.08.1991 – 1.10.1993
  11. Ks. Józef Bachorz – 27.08.1991 – 30.06.1995
  12. Ks. Andrzej Radkowski – 27.08.1995 – 1.10.1995
  13. Ks. Mieczysław Kozłowski – 1.07.1993 – 27.06.1999
  14. Ks. Wojciech Przybyła – 1.10.1995 – 31.08.1996
  15. Ks. Stanisław Talaczyński – 1.09.1996 – 16.03.1997
  16. Ks. Zdzisław Haenel – 16.03.1997 – 10.03.2001
  17. Ks. Janusz Kosecki – 27.06.1999 – 30.06.2001
  18. Ks. Sławomir Komorski – 1.07.2001 – 27.06.2007
  19. Ks. Dariusz Musiał – 1.07.2001 – 30.06.2003
  20. Ks. Bogdan Spychaj – 1.07.2003 – 27.06.2007
  21. Ks. Dariusz Nowaczyński – 27.06.2007 – 1.07.2014
  22. Ks. Łukasz Twarużek – 27.06.2007 – 25.06.2009
  23. Ks. Tomasz Wojtucki – 25.06.2009 – 30.06.2013
  24. Ks. Stanisław Kłosin – 1.07.2013 – 29.08.2016
  25. Ks. Tomasz Niedbalski – 1.07.2014 – 30.06.2017
  26. Ks. Szymon Ciesielski – 29.08.2016 – 30.06.2017
  27. Ks. Arkadiusz Ksycki – 1.07.2017 – 30.06.2018
  28. Ks. Leszek Zych – 1.07.2017 –
  29. Ks. Marcin Zaborowicz – 1.07.2018 –