Nabożeństwa liturgiczne

– NOWENNA DO MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ odprawiana w łączności z Mszą świętą w intencjach nowennowych, każdej soboty o godz. 18.00.

– NABOŻEŃSTWO WYNAGRADZAJĄCE NIEPOKALANEMU SERCU MARYI, odprawiane w pierwsze soboty miesiąca o godz. 20.00.

– NABOŻEŃSTWO POWOŁANIOWE w każdy czwartek miesiąca przed Mszą o godz. 18.00.

– KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, odmawiana w drugi, trzeci i czwarty piątek miesiąc po wieczornej Mszy świętej.

– NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO, odprawiane w pierwszy piątek miesiąca przed Mszą o godz. 8.30 oraz przed Mszą o godz. 18.00.

– ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU, w każdy czwartek miesiąca w godz. 17.00 do 18.00 oraz w pierwsze piątki miesiąca w godz. 7.30 do 8.30 oraz 17.00 do 18.00.

– MSZA ŚW. APOSTOLATU MATKI BOŻEJ TRZYKROĆ PRZEDZIWNEJ, każdego 18 dnia miesiąca o godz. 8.30.

– MSZA ŚW. WSPÓLNOTY ŻYWEGO RÓŻAŃCA, druga sobota miesiąca o godz. 8.30.

– MSZA ŚW. WSPÓLNOTY WIARA I ŚWIATŁO, w trzeci czwartek miesiąca o godz. 16.00.

– NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, od maja do października 13 dnia miesiąca o godz. 20.00.

– BŁOGOSŁAWIEŃSTWO ROCZNYCH DZIECI ORAZ RODZICÓW, w każdą trzecią niedziele miesiąca na Mszy św. o godz. 10.30.

– NABOŻEŃSTWA MAJOWE, odprawiane po Mszy św. wieczornej.

– NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE, odprawiane po Mszy św. wieczornej.

– NABOŻEŃSTWA PAŹDZIERNIOWE, dla dzieci o godz. 16.30, dla pozostałych po Mszy św. wieczornej.

– WYMIENIANKI ZA ZMARŁYCH, odprawiane przez dwa tygodnie od 3 listopada.

– DROGA KRZYŻOWA, odprawiana w Wielkim Poście, dla dzieci o godz. 16.30, dla pozostałych o 17.30.

– GORZKIE ŻALE, odprawiane w Wielkim Poście w łączności z kazaniem pasyjnym o godz. 17.10.

– MSZE ŚWIĘTE RORATNIE, odprawiane w Adwencie od poniedziałku do soboty o godz. 7.00 oraz w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00 dla dzieci.