Ważne komunikaty

• W związku z zarządzeniem Ks. Prymasa, do dnia 11 kwietnia zostają odwołane w Parafii Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale i uroczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Odwołane zostają także wielkopostne odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, z wyjątkiem posługi w sytuacji zagrożenia życia.
  • Udział w Mszach świętych sprawowanych w niedzielę i dni powszednie, wyłącznie dla pięciu osób zamawiających intencje. Wejście do kościoła na Eucharystię przez zakrystię.
  • W liturgii pogrzebowej w kościele i na cmentarzu, uczestniczyć może wyłącznie pięć osób z najbliższej rodziny.
  • Istnieje możliwość indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia, z zachowaniem zaleceń, aby w świątyni przebywało maksymalnie pięć osób.
  • Możliwość przeżywania nabożeństw pasyjnych przez stronę internetową Archidiecezja.pl. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 20.10 z kaplicy domowej arcybiskupów gnieźnieńskich, a Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00 z katedry gnieźnieńskiej.