Parafia

Parafia pod wezwaniem Świętej Królowej Jadwigi we Wrześni jest jedną z ośmiu parafii dekanatu Września II, Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Terytorium Parafii

Batorego, Cegielskiego, Chełmońskiego, Chmielowskiego, Chrobrego, Dąbrowskiego,  Długosza, Donaja, Dziamy, Fedyka, Gawęckiego, Gentka, Grottgera, Hernesa, Kadłubka, Kołłątaja, Konarskiego, Koniecznego, Kopernika, Kossaka, Kramera, Królowej Jadwigi, Krzyżagórskich, Kujawy Lieske, Makowskiego, Malczewskiego, Marcinkowskiego, Matejki, Ogrodowa, Orzeszkowej, Owocowa, Piastów, Romanowicza, Słowackiego, Sołtysiaka, Spokojna, Szosa Witkowska, Szyftera, Ściegiennego, Troczyńskiego, Wita Stwosza, Waryńskiego, Wawrzyniaka, Wietrzyńskiego, Witkiewicza, Witkowska, Wojska Polskiego.

Oprócz tego do parafii należy część wsi: Gutowo Wielkie oraz Ostrowo Szlacheckie i Gutowo Małe z ulicami: Powidzka, Centralna, Ostrowska, Jarzębinowa, Za Parkiem, Szczęśliwa, Dereniowa, Na Skraju, Złota.