Niedziela  – 18.10.2020 r. XXIX zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Modlitw w intencji misji i misjonarzy. Składanymi dziś ofiarami pragniemy wesprzeć wielkie dzieło misji.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Codziennie po wieczornej Mszy św. w sobotę i niedzielę o godz. 17.30, natomiast dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.
  3. W czwartek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc dla dzieci i młodzieży.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz Fundacji: „Dzieło Nowego Tysiąclecia”/1.520 zł./, oraz na cele budowlane /6.654 zł /.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego”.
  7. Wszystkich Parafian i Gości zachęcamy do podjęcia modlitwy w intencji misji i  życzymy dobrego niedzielnego odpoczynku oraz owocnego tygodnia pracy.
  8. Naszych wiernych zmarłych, szczególnie śp. Stanisławę Świątek,
    śp. Włodzimierza Iwańskiego, śp. Mieczysława Mikołajczaka polecajmy miłosiernemu Bogu.