XIX niedziela zwykła – 11.08.2019r.

1. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy we wtorek na godz. 20.00.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przeżywając ten dzień uświadamiamy sobie, że „Niepokalana Dziewica Maryja dopełniwszy biegu ziemskiego życia z ciałem i duszą wzięta została do chwały niebieskiej”. Msze św. jak w każdą niedzielę, także o godz. 21.00.
    Podczas Mszy św. o godz. 10.30 przeżywać będziemy parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony. Natomiast w czasie każdej Mszy św. poświęcimy wiązanki ziół i kwiatów z pól i łąk.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 do wspólnej modlitwy zapraszamy osoby przyjmujące kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.
  4. Także w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30 udzielimy błogosławieństwa dzieciom kończącym pierwszy rok życia oraz ich rodzicom.
  5. Sakramentu chrztu w miesiącu wrześniu udzielać będziemy w sobotę 14 września o godz. 18.00 oraz w niedzielę 22 września o godz. 12.00.
  6. Przyjmujemy intencje mszalne na czwarty kwartał 2019 roku.
  7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy opieki Bożej na rozpoczynający się tydzień pracy i wakacji.
  8. Naszych drogich zmarłych  polecajmy miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…