XXVIII niedziela zwykła – 13.10.2019r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. Codziennie po wieczornej Mszy św. w sobotę i niedzielę o godz.17.30, natomiast dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.30.
  2. Dziś o godz. 20.00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
  3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
  4. W piątek na Mszę św. o godz.8.30 do wspólnej modlitwy zapraszamy osoby przyjmujące kapliczki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.
  5. Wyjazd na diecezjalny dzień przymierz Ruchu Szensztackiego do Bydgoszczy w niedzielę 20 października o godz. 9.30. Koszt 30zł. Zapisy w zakrystii.
  6. Sakramentu chrztu świętego będziemy udzielać w sobotę 09 listopada o godz. 18.00 i w niedzielę 17 listopada o godz. 12.00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Przewodnika katolickiego” oraz złożyć ofiarę na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  8. Wszystkim obecnym na wspólnej modlitwie życzymy dobrego niedzielnego odpoczynku oraz owocnego tygodnia pracy.
  9. Naszych wiernych zmarłych polecajmy miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu, a nasz  Panie…