XXXI niedziela zwykła – 3.11.2019r.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej z wymieniankami za zmarłych o godz. 17.30. od poniedziałku do piątku.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. oraz spotkanie w sobotę o godz. 8.30.
  3. Chorych i starszych parafin z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę od godz.9.00.
  4. W przyszłą niedzielę w Kościele w Polsce, przeżywać będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który poświęcony jest chrześcijanom w Sudanie Południowym.
  5. Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.
  6. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczymy na cele budowlane. Natomiast do puszek przed kościołem na pomoc dla Sudanu.
  7. Przyjmujemy intencje mszalne na I kwartał 2020 r.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki”.
  9. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wielu łask Bożych oraz radosnego niedzielnego odpoczynku.
  10. Wszystkich naszych bliskich zmarłych, w sposób szczególny śp. Jadwigę Zielińską polećmy dobremu Bogu. Dobry Jezu…