III Niedziela zwykła 24.01.2021 r.

1. Przeżywana dziś trzecia niedziela zwykła zgodnie z postanowieniem papieża Franciszka jest czasem dziękczynienia za Słowo Boże, które jest nam dane w słowach Pisma świętego, które czytamy w czasie Liturgii w kościołach, a także w naszych domach podczas modlitwy indywidualnej i rodzinnej.

2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na wieczorną Mszę św. do kościoła Parafian, u których miałaby odbyć się tradycyjna kolęda. Msza św. będzie sprawowana w intencji tych Parafian. / plan w gablocie i stronie internetowej.

3. Poświęcenie książeczek i świec dzieciom przygotowującym się do pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 16.00.

4. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy złożyli ofiary podczas Mszy św. kolędowych oraz dokonali wpłat na konto parafialne.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik Katolicki”, oraz złożyć ofiarę do puszek przeznaczoną na pomoc dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.

6. Parafianom i sympatykom naszej Parafii życzymy radości w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół.

7. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych, szczególnie śp. Zuzannę Migas, śp. Janusza Szczygielskiego, śp. Dzierżykraja Majchrzaka, śp. Józefa Pyrzyka.