OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkanocna 11.4.2021 r.

1. Trwając w okresie Wielkanocnym przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczynającą Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 do wspólnej modlitwy Koronką do Jezusa Miłosiernego.
2. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 8.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy osoby przyjmujące kapliczkę Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

3. Także w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy rodziców z dziećmi kończącymi pierwszy rok życia.
4. Zachęcamy do włączenia się w akcję „ Leki dla bezdomnych”./ inf. na ulotkach oraz w gablocie/.
5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Przewodnik katolicki”.
6. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na cele budowlane oraz w drugi dzień świąt na KUL /1.321 zł./
7. Na rozpoczęty tydzień życzymy naszym Parafianom i Gościom wiele radości i mocy płynących ze Zmartwychwstania Chrystusa Pana objawiających się w głoszeniu i czynieniu miłosierdzia.
8. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych. W tym tygodniu odeszli do wieczności śp. Lidia Czupryniak, śp. Mieczysław Ratajczak, śp. Tadeusz Nowakowski.